Meist

Kauplus "Emumäe" on loodud eesmärgiga pakkuda kohalikele elanikele ja külastajatele kohapeale kasvatatud teraviljatooteid ja muud talutoodangut, käsitööd ja keraamikat, esmavajalikke majapidamiskaupu ja koduelektroonika valikut.

Möödujad võivad kaupluses jalgu puhata, nautida jäätist, kohvi ja karastusjooke.

Ja loomulikult saavad kaupluse külastajad tutvuda läheduses asuva Emumäe looduspargi ja vaatetorni imekaunite vaadetega!

 

Emumäe kaupluse ruumide remonti toetati LEADER-projektitoetusega.

 

Suurem osa kaupluse kaubavalikust on saadaval Emumäe kaupluse e-poes pood.toomihkli.ee.

Poes müüdavaid teraviljatooteid saab osta nii pakendatuna kui ka lahtiselt. Osasid teraviljatooteid (näiteks pudruhelbed) valmistame kaupluses ootetööna. Lahtiselt müüdavad jahud-helbed on reeglina oluliselt soodsama hinnaga, kui pakendatud kaup.

Lahtiselt, n.ö kaalukaubana ostetuna saab kauba panna tellija enda pakendisse, mis on väga keskkonnasõbralik. Samuti on võimalik osta täpselt endale sobiv kogus (kas või 100 grammi), mis aitab vältida toidu raiskamist.

Kaupluses müüdavad teraviljatooted on kasvatatud, kuivatatud, puhastatud, jahvatatud või pressitud kohapeal, lähemal kui 1 kilomeeter kauplusest.

Kaupluses müüdavad käsitööesmed (vaibad, kardinad, rõivaste osad näiteks kraed, sokid, kindad, tekid ja voodikatted, pajalapid, külmkapimagnetid, kuumaalused jm) on valmistatud ümbruskonna naiste käsitööna.

Keraamika on käsitsi maalitud Emumäe juurtega kunstniku Ruth Israeli poolt ja kujutab erinevaid rahvuslikke motiive, Emumäe, Rakevere ja Toomihkli talu vaateid jms. Valikus on alused, seinataldrikud, kruusid koos alustega ja ilma, õllekapad jm.

Kaupluses on saada ka valik kõige vajalikumaid majapidamiskaupu, mis talus, suvilas või autos ikka kõige ootamatumal hetkel otsa saavad ja neid on siis hea lähedalt hankida: tikud, paberrätikud, sääsetõrje vahendid, puhastusvahendid, prügikotid jne.

 

Tere tulemast!

 

Kauplus "Emumäe" - pood.toomihkli.ee

tel. +372 5023443, info@toomihkli.ee